Busy

Wynajem auta z kierowcą

Rodzaj Ilość pasażerów Warszawa Chopin   Warszawa Modlin 1 h Min 1 km Wesele Cały dzień
Luksusowy Bus 7 + kierowca 400zł   600zł 200zł 3h 3zł 1500zł 2000 zł

 

WYBRANE WYPOSAŻENIE

  • Jasna beżowa kolorystyka wnętrza
  • Rozkładane elektrycznie obrotowe fotele skórzane
  • Stoliki, barek, lodówka
  • 2 telewizory LCD
  • Telewizja naziemna – cyfrowa, DVD
  • Konsola do gier Play Station
  • Nagłośnienie wysokiej klasy
  • Gniazdka 220 V

 

 

INFORMACJE

Wynajem ekskluzywnych busów

Podróżowanie samochodami typu bus wcale nie musi nam się kojarzyć z bardzo niskim komfortem i ogromnym zmęczeniem po przejechaniu długich tras. Mercedes Sprinter Luxury jest najlepszym dowodem na to, że podróż takim pojazdem może być równie przyjemna, jak najlepszymi i najpiękniejszymi limuzynami dostępnymi na naszym rynku. VIP CARS WARSAW posiada w swojej ofercie na wynajem w Warszawie ekskluzywny bus, który pomieści aż 7 pasażerów i zapewni niezapomniane wrażenia z jazdy.

Doskonałe wyposażenie uprzyjemni każdą podróż

Mercedes Sprinter w wersji Luxury z pewnością może pochwalić się niezwykle bogatym wyposażeniem. Pojazdy, które dostępne są w naszej ofercie, posiadają świetną skórzaną tapicerkę, bardzo wygodne fotele oraz łatwy dostęp do bogatego wyposażenia dodatkowego, które naprawdę zostało zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami ergonomii.

Pośród tych elementów dostępne są między innymi telewizory LCD, w pełni funkcjonalny barek z lodówką i stolikiem, a nawet konsola do gier PlayStation, dzięki której nawet najdłuższa podróż naprawdę szybko minie.

Przestronne wnętrze o szerokiej funkcjonalności

Podróż wynajętym w Warszawie ekskluzywnym busem jest niezwykle komfortowa również dzięki przestronności wnętrza tego auta. To nie tylko mnóstwo przestrzeni na nogi, ale także dostępność specjalnej strefy bagażowej, która chętnie wykorzystywana jest jako w pełni funkcjonalna garderoba, idealna dla osób wyjeżdżających w trasy koncertowe.

Gwarantujemy, że jazda wynajętym w Warszawie ekskluzywnym busem dostarczy niezapomnianych wrażeń. Tutaj każdy może się zrelaksować, zapomnieć o troskach życia codziennego i po prostu komfortowo podróżować na najdłuższych nawet trasach.

Nasi klienci

http://
http://
Skontaktuj
się z nami

Vip Cars Warsaw Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43 / 1a
02-031 Warszawa

Nip: 5252612685
Regon: 361011863

Telefon kom. 24h:
600-50-50-52
Tel. 601-283-399

E-mail: info@vipcarswarsaw.pl