Limuzyna z kierowcą

Limuzyna z kierowcą w Warszawie – oddaj prowadzenie auta w ręce fachowców

       Korzystanie z ekskluzywnych, bardzo eleganckich pojazdów, jest podstawą funkcjonowania niejednego biznesu. Auta oczywiście pozwalają na sprawne przemieszczanie się w terenie, ale jednocześnie ich wysoka klasa bardzo pozytywnie wpływa na wizerunek firmy, odgrywając tym samym ogromną rolę. Nasza oferta to wynajem takiego właśnie samochodu, pojazdu eleganckiego, nowoczesnego, bardzo wygodnego i doskonale wyposażonego, w którym nawet najdłuższa podróż nie będzie męcząca.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że przedsiębiorcy muszą sprawnie podróżować z miejsca na miejsce, nie przejmując się korkami i nie denerwując się podczas siedzenia za kierownicą. Limuzyna z kierowcą to najlepsze rozwiązanie, które może zaproponować firma VIP CARS WARSAW.

Wynajem samochodu z kierowcą Warszawa - transport VIP w najwyższej klasie

       Od lat realizujemy przewóz osób VIP i z tego powodu mamy w swoim zespole kierowców naprawdę doświadczonych, którzy doskonale wiedzą, jak zachować się na ważnych spotkaniach biznesowych, eventach, konferencjach i wielu innych wydarzeniach. Wynajęty w Warszawie kierowca limuzyny może pochwalić się doskonałą prezencją, wysoką kulturą osobistą, znajomością standardów podczas uczestnictwa w ważnych spotkaniach oraz oczywiście ogromnym doświadczeniem w transporcie, prowadzeniu ekskluzywnych limuzyn. Dodatkowo nasi kierowcy biegle posługują się językiem angielskim, oferując swoje wsparcie w każdej sytuacji.

Przewóz osób i transport VIP - Warszawa

      Ponieważ zajmujemy się przewozami osób VIP, to oczywiście stawiamy na nowoczesną, niezwykle elegancką flotę pojazdów, do której zalicza się między innymi:

Są to pojazdy, którymi podróżuje się naprawdę wygodnie w każdych warunkach drogowych. Wynajmując limuzynę z kierowcą, nasi Klienci mogą wsiąść do pojazdu i rozkoszować się jazdą lub załatwiać ważne sprawy biznesowe, powierzając transport naprawdę doświadczonej osobie siedzącej za kierownicą.

Kierowca limuzyny Warszawa – korzystaj z usług przez 365 dni w roku

       Jesteśmy bardzo elastyczną firmą, która zawsze stara się dopasować do potrzeb każdego Klienta. Nowoczesną limuzynę z kierowcą można więc wynajmować przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i cały rok. Realizujemy przewozy osób VIP na wiele wydarzeń, do których zalicza się między innymi:

  • transfery na lotnisko;
  • obsługa delegacji;
  • obsługa Eventów;
  • wyjazdy biznesowe;
  • wszelkie ekskluzywne przewozy po Warszawie i innych miastach.

Niska cena, najlepsze, ekskluzywne limuzyny, a do tego elastyczność umowy i gwarancja bezpiecznego transportu sprawiają, że każdy dopasuje usługę wynajmu limuzyny do indywidualnych potrzeb.

 

Informacje dotyczące cen wynajęcia poszczególnych limuzyn z szoferem dostępne są w zakładce Cennik

Nasi klienci

http://
http://
Skontaktuj
się z nami

Vip Cars Warsaw Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43 / 1a
02-031 Warszawa

Nip: 5252612685
Regon: 361011863

Telefon kom. 24h:
600-50-50-52
Tel. 601-283-399

E-mail: info@vipcarswarsaw.pl