O firmie

Wynajem aut i samochodów luksusowych Warszawa

VIP CARS WARSAW  to nowoczesna, prężnie rozwijająca się firma świadcząca ekskluzywny transport na najwyższym poziomie, oraz wynajem samochodów klasy premium. Nasza oferta kierowana jest zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm. Priorytetowym celem naszej firmy jest oferowanie luksusowych usług w jak najkorzystniejszej cenie, co znacznie wyróżnia nas spośród konkurencji.

Posiadamy zróżnicowaną flotę luksusowych limuzyn która stale jest powiększana i która zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających klientów.
Flota limuzyn Vip Cars Warsaw składa się z najbardziej luksusowych i ekskluzywnych aut dostępnych aktualnie na rynku motoryzacyjnym.  Możecie ją Państwo sprawdzić w zakładce Limuzyny

Samochody luksusowe, premium i Vip w Warszawie

           Nasze samochody są obsługiwane przez doświadczonych i posiadających wszelkie uprawnienia kierowców posługujący się płynnie językiem angielskim z wysoką kulturą osobistą oraz nienaganną prezencją. Wynajmując limuzynę od firmy Vip Cars Warsaw otrzymują Państwo także opiekę profesjonalnego kierowcy, który zajmie się wszystkim podczas podróży naszą limuzyną. Kierowca, postara się spełnić wszelkie potrzeby, podczas gdy Państwo będziecie relaksować się w wygodnym i luksusowym wnętrzu jednej z naszych ekskluzywnych limuzyn.

Kierowca limuzyny i wynajem limuzyn Warszawa

                     Limuzyny to przede wszystkim nasza pasja, zaś najwyższym celem jest wykonanie usługi w sposób aby klient był w pełni usatysfakcjonowany. Ponad wszystko podkładamy punktualność oraz niezawodność. Wynajmując limuzynę w Naszej Firmie mają Państwo pewność, że powierzone nam zlecenie zostanie wykonane ze szczególną starannością.

 

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy 100% satysfakcji z powierzonych nam usług.

 

 

 

"Misją firmy VipcarsWarsaw jest przeniesienie definicji luksusowego podróżowania na wyższy poziom"

Nasi klienci

http://
http://
Skontaktuj
się z nami

Vip Cars Warsaw Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43 / 1a
02-031 Warszawa

Nip: 5252612685
Regon: 361011863

Telefon kom. 24h:
600-50-50-52
Tel. 601-283-399

E-mail: info@vipcarswarsaw.pl