Flota

Nasza flota luksusowych aut

Zawsze marzyłeś o tym, by wynająć luksusowy samochód w Warszawie? Teraz to może się spełnić! Prowadzimy wypożyczalnię ekskluzywnych pojazdów. W naszej flocie znajdziesz m.in. kilka modeli marek, takich jak Audi, BMW, Mercedes. Zapraszamy do kontaktu zainteresowanych zarówno krótkoterminowym, jak i długoterminowym wynajmem. Gwarantujemy przejrzyste i uczciwe warunki kontraktu.

 

Dlaczego warto wynająć samochód luksusowy?

Nie da się ukryć, że wśród wielu luksusowe samochody cieszą się coraz większą popularnością. Organizując ślub lub inną uroczystość tego typu, warto zdecydować się na wynajem. Nie musisz przecież kupować nowego, ekskluzywnego pojazdu. O wiele lepiej będzie, jeśli zdecydujesz się na usługi wypożyczenia takiego auta.

Nasza firma oferuję swoim klientom możliwość wynajmu pojazdu krótkoterminowo, na czas od dwóch dni do miesiąca, dzięki temu w stosunkowo dobrej cenie można pojechać do ślubu modelami znanych marek. Co istotne, decydując się u nas na wynajem samochodów luksusowych, możesz podpisać umowę długoterminową. Kontrakt ten obejmuje udostępnienie środka transportu od miesiąca nawet do 3 lat. Dlatego jeśli prowadzisz firmę i chcesz zawsze podróżować w komfortowych warunkach, a także potrzebujesz pojazdu, który świetnie się prezentuje, warto zdecydować się właśnie na tę ofertę.

 

Korzyści współpracy z nami

Decydując się na skorzystanie z usług naszej wypożyczalni, gwarantujemy Ci kompleksową obsługę door-to-door. Oznacza to, że dostarczymy Ci auto pod drzwi Twojego domu, a także odbierzemy je z dowolnego miejsca. W naszym asortymencie znajdują się jedynie pojazdy zadbane, z aktualnymi przeglądami technicznymi oraz niezwykle bogatym wyposażeniem. Każdy z tych modeli ma także najlepszą wersję silnikową.

Co istotne, nasza wypożyczalnia samochodów luksusowych gwarantuje klientom minimum formalności, a także profesjonalną obsługę. Zawsze staramy się dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb, dlatego jesteśmy w stanie doradzić najkorzystniejszy plan najmu dla danej osoby. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty na wynajem ekskluzywnych pojazdów w Warszawie.

Nasi klienci

http://
http://
Skontaktuj
się z nami

Vip Cars Warsaw Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43 / 1a
02-031 Warszawa

Nip: 5252612685
Regon: 361011863

Telefon kom. 24h:
600-50-50-52
Tel. 601-283-399

E-mail: info@vipcarswarsaw.pl