Wynajem aut długoterminowy

Mercedes S-klasa Long


1000zł za jeden miesiąc
Zobacz samochódMercedes E-Klasa W213


2000zł za jeden miesiąc
Zobacz samochódMercedes Sprinter


2000zł za jeden miesiąc
Zobacz samochódMercedes Sprinter Luxury


2000zł za jeden miesiąc
Zobacz samochódBMW X5


za jeden miesiąc
Zobacz samochódBMW 6 Cabrio


za jeden miesiąc
Zobacz samochódBMW 5 G30


za jeden miesiąc
Zobacz samochódBMW X6


za jeden miesiąc
Zobacz samochódBMW 7 G11


za jeden miesiąc
Zobacz samochódMercedes V-Klasa


za jeden miesiąc
Zobacz samochódMercedes E-klasa Coupe


za jeden miesiąc
Zobacz samochódMercedes GLA


za jeden miesiąc
Zobacz samochódBMW X3


za jeden miesiąc
Zobacz samochódAudi Q7


za jeden miesiąc
Zobacz samochódAudi A8 D5


za jeden miesiąc
Zobacz samochódMercedes Maybach


za jeden miesiąc
Zobacz samochód 

Długoterminowy wynajem luksusowych aut

Marzy Ci się podróżowanie ekskluzywnym autem z klasy premium, jednak nie możesz pozwolić sobie na jego zakup? Proponujemy Ci zatem wynajem luksusowych samochodów na terenie Warszawy. Gwarantujemy wybór między doskonale przygotowanymi, sprawnymi technicznie, nowoczesnymi autami. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.

 

Wynajem ekskluzywnych aut

Nie da się ukryć, że nie każdy może sobie pozwolić na zakup auta z klasy premium. Wiele osób, nawet jeśli dysponuje odpowiednimi środkami finansowymi, woli zdecydować się na najem długoterminowy. Proponowane przez nas samochody luksusowe mają bogate wyposażenie podnoszące komfort jazdy.

Gwarantujemy wynajem na naprawdę świetnych warunkach, na czas od miesiąca do nawet 3 lat. Dzięki temu będziesz mógł korzystać z pojazdu praktycznie na stałe. Po skończonej umowie zawsze proponujemy naszym klientom przedłużenie kontraktu lub też możliwość zdecydowania się na wybór innego samochodu.

 

Zalety współpracy z nami

Sporządzamy czytelną, a także uczciwą umowę wypożyczenia pojazdu. Gwarantujemy wynajem ekskluzywnych i zadbanych aut, a także kompleksową obsługę door-to-door. Zawsze staramy się dopasować ofertę do naszych klientów. Doradzamy, a także pomagamy w podjęciu odpowiedniej decyzji. Pytamy także o preferencje, jeśli chodzi o wyposażenie auta. Na tej podstawie jesteśmy w stanie zaproponować kilka modeli.

Co więcej, naszym klientom proponujemy podpisanie umów przy minimum formalności, co przyspiesza proces wypożyczenia środka transportu. Podróżowanie naszymi ekskluzywnymi pojazdami jest więc wygodne w każdym aspekcie realizacji zlecenia.

Jeśli zatem prowadzisz firmę i sporo podróżujesz służbowo, warto zdecydować się na podpisanie z naszą firmą umowy wynajmu ekskluzywnego samochodu. Mamy naprawdę bogatą ofertę, w której znajdziesz pojazdy takich marek jak np. Mercedes, BMW czy Audi. Każdy z tych modeli jest nowoczesny i świetnie się prezentuje. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, więc zachęcamy do kontaktu osoby z tego miasta oraz najbliższych okolic.

Nasi klienci

http://
http://
Skontaktuj
się z nami

Vip Cars Warsaw Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43 / 1a
02-031 Warszawa

Nip: 5252612685
Regon: 361011863

Telefon kom. 24h:
600-50-50-52
Tel. 601-283-399

E-mail: info@vipcarswarsaw.pl