Transfery Lotnisko

Transfer z modlina z kierowcą - Modlin transfer Warszawa

      Vip Cars Warsaw oferuje ekskluzywny transport na lotnisko flotą ekskluzywnych limuzyn oraz busów. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz inwestowaniu w rozwój jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego Klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jest tylko jedna szansa aby zrobić dobre pierwsze wrażenie. Dlatego też podczas transferów z lotniska na bieżąco monitorujemy rozkład lotów. Nasz przedstawiciel ubrany w garnitur i krawat oczekuje 15 minut przed planowanym lądowaniem samolotu, aby powitać Państwa w hali przylotów. Z nami jesteście Państwo zawsze na czas.

Każdy transfer osób jest realizowany pojazdami nowoczesnymi, zadbanymi i w doskonałym stanie technicznym, które gwarantują komfortową i bezpieczną podróż. Zawsze jesteśmy elastyczni w swoim działaniu i staramy się najlepiej, jak to możliwe dopasować się do indywidualnych potrzeb Klientów. Gwarantujemy, że wynajęty pojazd z kierowcą zjawi się na lotnisku Modlin, i w każdej innej lokalizacji, dokładnie o wskazanej godzinie.

Podróż z lotniska do hotelu lub biura jedną z naszych ekskluzywnych limuzyn umili Państwu dostęp do internetu WIFI, codzienna prasa oraz napoje.

Modlin transfer Warszawa

 

Limuzyny do Państwa dyspozycji:

Busy do Państwa dyspozycji :

Modlin transfer Warszawa

Zachęcamy do skorzystania z transportu jednym z Naszych busów. Jednorazowo jesteśmy w stanie przetransportować na lotnisko lub z lotniska od 8 do 20 osób.Dzięki nam możesz podróżować między innymi z Modlina do Warszawy nie tylko szybko, ale także bezpiecznie. Zespół naszych pracowników tworzą bowiem wyłącznie profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem w przewozie osób. Są to jednocześnie ludzie uprzejmi i uczynni, którzy zawsze służą swoją pomocą. Choć w dużej mierze realizujemy profesjonalne usługi transferowania osób busami na terenie Warszawy, to jednak nie ograniczamy się tylko do tej lokalizacji. Busa lub elegancją limuzynę z kierowcą można wynająć także w innych lokalizacjach.

Usługa Vipcarswarsaw Airport Transfer jest dostępna na największych lotniskach w Polsce – w Warszawie: Lotnisko Chopina, oraz Lotnisko Modlin, a także w Krakowie, Gdańsku, Katowicach i Poznaniu jak i również  na terenie całej Europy.

Na specjalne życzenie naszych Klientów organizujemy również loty prywatnym śmigłowcem lub samolotem.Wystarczy jedynie skontaktować się z nami. Zawsze doradzimy i znajdziemy najlepsze rozwiązanie, dzięki któremu podróżowanie stanie się szybkie, bezpieczne i bardzo wygodne.

Transfer Modlin Warszawa
   

 

 

Nasi klienci

http://
http://
Skontaktuj
się z nami

Vip Cars Warsaw Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43 / 1a
02-031 Warszawa

Nip: 5252612685
Regon: 361011863

Telefon kom. 24h:
600-50-50-52
Tel. 601-283-399

E-mail: info@vipcarswarsaw.pl