Busy

Cennik wynajem bez kierowcy

Rodzaj Ilość         pasażerów 1-3dni      4-15dni   15 + Miesiąc Kaucja
Luksusowy Bus 7 + kierowca 500 zł 450 zł 300 zł 9000 zł 3000 zł

Cennik wynajem z kierowcą

Rodzaj Ilość         pasażerów Warszawa Chopin Warszawa Modlin 1 h (min. 3h) 1 km * Cały dzień ** Wesele
Luksusowy Bus 7 + kierowca 250 zł 350 zł 200 zł 2,5 zł 1200 zł 800 zł

 

WYBRANE WYPOSAŻENIE

 • Wersja Evangarde
 • Skórzane tapicerka Nappa
 • Cztero-strefowa automatyczna klimatyzacja
 • System Comand Online
 • Aktyqny tempomat
 • Nawigacja
 • Dwustronne elektryczne drzwi przesuwne
 • Ekrany led w tylnej części auta
 • TV/DVD

 

 

INFORMACJE

 

     Wysoki komfort, bogate wyposażenie, luksusowe wnętrze i elegancka atmosfera nie są cechami jedynie limuzyn – można się o tym przekonać, podróżując najnowszym Mercedesem Klasy V. Ten luksusowy mini van zaskoczy każdego swoim ekskluzywnym charakterem. Jest to istna S-klasa wśród busów niemająca konkurencji wśród innych marek.

Wynajem Mercedes V Klasa

Przestronne, ekskluzywne wnętrze jest idealnym połączeniem praktyczności i luksusu. Wspierające kierowcę liczne technologie zaczerpnięte wprost z klasy S, dodatkowo dbają o bezpieczeństwo i komfort pasażerów. Ogromna ilość miejsca, nowoczesny design oraz wysokogatunkowe materiały tworzą niezwykle przyjemna przestrzeń, umożliwiające wygodne podróżowanie nawet 8 osobom na najwyższym poziomie. Pokryte najwyższej jakości skórzaną tapicerką Nappa fotele dają możliwość indywidualnej aranżacji, co w połączeniu ze stałym dostępem do Internetu oraz panelami LED pozwala przekształcić tylną część Mercedesa Klasy V w mini salę konferencyjną.

Wystarczy jeden rzut oka, by nie mieć wątpliwości co do tego, że nasz Mercedes V na wynajem jest samochodem ekskluzywnym. To, co nadaje mu niepowtarzalnego charakteru, to z pewnością ciekawy design atrapy chłodnicy, wzór w romby i duża, wyraźna gwiazda Mercedesa. Te specyficzne cechy, wyróżniają ten samochód. Auto jest potwierdzeniem, że luksus przynależny jest nie tylko dla limuzyn. W busie komfortowo może podróżować do 8 osób. Mercedes V Klasa dostępny jest na wynajem krótko- i długoterminowy.

Wspierające kierowcę liczne technologie zaczerpnięte wprost z klasy S, dodatkowo dbają o bezpieczeństwo i komfort pasażerów. Jeszcze nigdy funkcjonalność nie miała tak ekskluzywnego charakteru.

Wynajem długoterminowy Mercedes V Klasa

Minimalny okres wynajmu długoterminowego V-Klasy to jeden miesiąc. Najdłuższy czas, w którego trakcie mogą Państwo się cieszyć z jazdy tym wyjątkowym autem to 32 miesiące. W ramach wynajmu długoterminowego klienci z Warszawy i całej Polski mogą liczyć na usługę typu all-inclusive. Co to oznacza? W ciągu użytkowania Mercedesa V Klasy zapewniamy:

 • ubezpieczenie,
 • serwis,
 • sezonową wymianę opon,
 • wszystkie inne usługi związane z utrzymaniem auta.

Tak więc podczas wynajmu długoterminowego Mercedesa V-Klasy mogą Państwo skupić się na przyjemności jazdy, bez konieczności, wykonywania często uciążliwych zabiegów pielęgnacyjnych. A jazda tym mercedesem dzięki mocnemu silnikowi o wysokim momencie obrotowym to czysta frajda. Ten samochód ma prawdziwie sportowy charakter, zachowując ponadprzeciętny komfort. Oczywiście wynajmowany w naszej warszawskiej firmie Mercedes V Klasy jest również samochodem wyjątkowo bezpiecznym. Auto wyróżnia się praktycznie w każdym aspekcie. Zachęcamy do wynajęcia tego wyjątkowego pojazdu, czy to na potrzeby biznesowe, czy też indywidualne. Działamy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Nasi klienci

http://
http://
Skontaktuj
się z nami

Vip Cars Warsaw Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43 / 1a
02-031 Warszawa

Nip: 5252612685
Regon: 361011863

Telefon kom. 24h:
600-50-50-52
Tel. 601-283-399

E-mail: info@vipcarswarsaw.pl